«Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» Республикалық педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңінің қорытындысы



жүктеу 93.33 Kb.
Дата05.07.2016
өлшемі93.33 Kb.
«Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» Республикалық педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңінің қорытындысы

Ағымдағы жылдың 26 тамызы мен 10 қыркүйек аралығында «Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» тақырыбындағы Республикалық педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңі өткізілді. Педагогикалық идеялар Фестивалінің мақсаты: тұлғалық зияткерлікті дамытуға бағытталған заманауиозық педагогикалық идеяларды көпшілікке әйгілеу, дәріптеу, шығармашылықпен жұмыс істейтін және дарынды педагогтерді анықтау, өзекті және тиімді инновациялық педагогикалық тәжірибелерді республикалық деңгейде тарату, педагогикалық қызметкерлердің кәсіби шеберлігін көтеруге бағдарланғанбілім беру үдерісін ұйымдастырудағы жаңа технологияларды қолдау және қоғамдағы білім беру басымдылықтарын бекіту, білім мазмұнын жаңарту және оның сапасын арттыру болып саналады. Педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңіне 13 аудан және 2 қаладан143 мұғалім қатысты. (Атбасар, Аршалы, Бурабай, Бұланды, Зеренді, Еңбекшілдер, Егіндікөл, Есіл, Ерейментау, Жарқайын, Қорғалжын, Целиноград, Сандықтау және Степногорск, Көкшетау қалалары)

«Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» Республикалық педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңінің қорытындысы бойынша 15 мұғалімнің жұмыстары республикалық кезеңге жіберілді.

Педагогикалық идеялар Фестивалінің облыстық кезеңінің қорытындысы бойынша:


  1. «Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» Республикалық педагогикалық идеялар Фестиваліне ұсынылған жұмыстар ( республикалық кезең ) :





Мұғалімнің аты- жөні

Аудан, мектеп

Ұсынбалар тақырыбы

Номинациялар

Марапаттау

1

АбдукаримоваУлжанСейдраманова

ЕгиндикольскийрайонАрмавирская СШ учитель физики

Системно - структурированные

схемы по физике и астрономииПриложение к учебнику для 7кл.«Атамура», (Учебно-методическоепособие)



«Лучшая методическая разработка»

Диплом

2

Короткова Наталья Васильевна

Бурабайский район СШ № 2 г. Щучинска

учитель английского языка



Коллаборативная форма организации учебной деятельности как эффективный прием обучения школьников

«Педагог и педагогика»

Диплом

3

Куценко Наталья Юрьевна

Бурабайский район СШ № 2г. Щучинска

учитель химии и биологии



Тема урока: «Способы получения металлов и сплавов. Важнейшие месторождения металлов и их соединений в Казахстане»9 класс

«Педагогические идеи и технологии»

Диплом

4

Токтарова Гульнар Казкеновна

Атбасарский район

СШ №1 учитель

русского язык и литературы


Авторская программа“Генерация успешных практик инклюзивного обучения одаренных детей”

«Лучший педагогический (творческий) проект»

Диплом

5

Абдрахманова Айгуль Жугеровна


Бурабай ауданы №1 МГ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі


Қазақ тілі пәні бойынша оқушыларды ҰБТ-ға дайындау бойынша әдістемелік нұсқау және оған қосымша тестілер жинағы туралы

«Педагогикалық жаңа идеялар мен технологиялар»

Диплом

6

Хасенова Аягоз Бельгибаевна

Бурабай ауданы Зеленобор мектеп-

гимназиясыныңбастауышсынып мұғалімі



Жаңа технологиялар арқылы оқушылардың танымдық белсенділіктерін арттыру

«Үздік педагогикалық (шығармашылық)

жоба»


Диплом

7

Внуковская Инна Валентиновна

Сандыктауский район Сандыктауская СШ педагог-психолог

Педагогическая культура родителей

Мастер - класс

Диплом

8

Уразалина Атлас Доскеновна


Зеренді ауданы Қарлыкөл НМ бастауыш сынып мұғалімі

Коучинг «Талантты және дарынды балаларды оқыту»

«Педагогикалық жаңа идеялар мен технологиялар»

Диплом

9

БайдашеваГульмира Муратовна

Атбасарский район

СШ№7 учитель русского языка и литературы



Актуальность целеполагания. Проблемы постановки целей урока

«Педагог и педагогика»


Диплом

10

Кулагина Ирина Николаевна

г.Степногорск

СШ№8 им.А.П.Гайдара

учитель истории


«КенесарыКасымулы: личность и политик»


«Педагогические идеи и технологии»


Диплом

11

Абилькадирова Айнаш Тұйғынқызы



Зеренді ауданы Қарлыкөл негізгі мектебінің бастауыш сынып мұғалімі

Дүниетану сабағы. Құстардың алуан түрлілігі

«Педагогикалық жаңа идеялар ментехнологиялар»

Диплом

12

Филатова Анастасия Вячеславовна


г.Степногорск

ШГ №4 учитель информатики



Конспект открытого урока информатики по теме: «Компьютер – универсальный обработчик информации»

«Педагогические идеи и технологии»

Диплом

13

Миронова Нина Владимировна

Атбасарский район

СергеевскаяСШпедагог-психолог




1.Диагностическая деятельность педагога-психолога(Методические рекомендации).

2.Формирование личностных ценностей как средство преодоления девиатного поведения подростков

3.Тренинг развивающего и обучающего направления. Самооценка


«Лучшая методическая разработка»
«Педагог и педагогика»
«Мастер – класс»

Диплом

14

Лысенко Татьяна Валерьевна

Буландынский район

Макинская СШ№3учитель информатики



Новые подходы в обучении, как фактор,влияющий на качество знаний учащихся

«Лучшая методическая разработка»

Диплом

15

Сабитова Алма Ибрагимовна


ГТЛ г. Кокшетау

Школьная культура

Мастер-класс (коучинг)

Диплом

2. «Білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы тұлғалық зияткерлікті дамытудағы педагогикалық ізденіс» Республикалық педагогикалық идеялар Фестивалінің номинациялары (облыстық кезең):

«Педагогикалық жаңа идеялар мен технологиялар» номинациясы

Номинация «Педагогические идеи и технологии»

  1. Ахметова Раукен Султановна- СШ№5Атбасарского района

  2. Шаяхметова Гульзат Тұрлыбайқызы- №7 ҚОМ Атбасар ауданы

  3. Карпяк Елена Владимировна-ШГ№1 Бурабайского района

  4. Турганбаева Макпал Бердибековна - Зеленбор МГ Бурабай ауданы

  5. Косова Галина Евгеньевна - СШ им. С. Сейфуллина Бурабайского района

  6. Рысбеков Ғалым Жұмагелдіұлы - Нахимов НМ Жарқайын ауданы

  7. Муса Маржангуль - Макинск №5 ОМ Бұланды ауданы

  8. Лошак Александр Николаевич - Московская СШ Есильского района

  9. ОмарбековаАйгульБаймашевна- СШ №2 г.ЕсильЕсильского района

«Үздік әдістемелік нұсқа» номинациясы

Номинация«Лучшая методическая разработка»

1.Бабай Аманжол - Қараөзек ОМ Бұланды ауданы

2.Аубакирова Лазят Капашевна - Мариновская КСШ Атбасарского района

3.Тоқбергенова Айгерим Кайроллаевна - №7 ОМ Атбасар ауданы

4.Румянцева Алла Васильевна - СШ №11 г. Кокшетау

5. Акназарова Фариза Ерназарқызы- Ақсу кенті №2 ОМ Степногорск қаласы

6.Жумадильдин Сайлаубек Шортанбайұлы- Үшсарт НМ Қорғалжын ауданы

7. Садвакасова Рауза Рахметулловна- Т.Кәкішев ат. Алтынды ОМ Бұланды ауданы

8.Жарқынбекова Жанаргуль Оралбаевна-Көркем НМ Егіндікөл ауданы

9. Конева Анастасия Вячеславна- СШ№2 Есильского района


«Үздік педагогикалық (шығармашылық) жоба номинациясы

Номинация «Лучший педагогический (творческий) проект» 

1.Жумаева Айнур Кудайбергеновна - Ақсу кенті №1 ОМ Степногорск қаласы

2. Оспанова Ақжарқын Асылбекқызы - Бестөбе кенті №1ОМ Степногорск қаласы

3. Акатова Айжан Аманжоловна - Зеленобор МГ Бурабай ауданы

4.Мукиева Динара Кенжеболатовна- СШ №2Атбасарского района

5.Абишева Гульназ Балтабайқызы - Бурабай кенті С. Сейфуллин ОМ Бурабай ауданы

6. Майорова Татьяна Николаевна - СШ №1 Атбасарского района

7.Тукушева Зауре Амангельдиновна - КСШ № 7Атбасарского района


«Шеберлік сыныбы» номинациясы

Номинация «Мастер-класс» 

  1. Подгородецкая Оксана Васильевна - ШГ №1 Бурабайского района

  2. Климова Елена Николаевна-СШ им. С. Сейфуллина Бурабайского района

  3. Ашимова Ирина Утегеновна, Тлемисова Шуга Омирзаковна ШГ №1 Бурабайского района

  4. Коканова Алтынай Самуратовна - Еңбекшілдер ауданы Абай ат. №2 ҚОМ

  5. ЖылкыбаеваАйгульТолкынбековна- Кошкарбайская ОШ Зерендинского района

  6. Қайыпназарова Гулзат Мадиярқызы - №9 ОМ Степногорск қаласы

  7. Нурахметова Қарлығаш Кадырхановна- №10 ОМ Целиноград ауданы

  8. Смаилова Елназ Ернұрқызы- Р.Қошқарбаев ат. №1Қосшы ОМ Целиноград ауданы

  9. Гукова Любовь Анатольевна - СШ №2Атбасарского района

  10. Тоқтаған Манарбек- № 10 Форфоровый ОМЦелиноград ауданы


«Педагог және педагогика» номинациясы

Номинация «Педагог и педагогика»

1.Жунусова Светлана Васильевна- СШ№5 Целиноградского района

2.Балтабаева ЗаурешОмурбековна - СШ№2 Атбасарского района

3. ИсасеитоваАйнашТолеубековна-отдела образования Атбасарского района

4.Асканбаева Гульнур Баймукаметовна- М. Ғабдуллин ат. ОМ Зеренді ауданы

5.Жалмуканова Шолпан Кинаятовна- С.Сейфуллин ат. ОМ Бурабай ауданы

6.Хурмет Дауренбек - № 10 Форфоровый ОМЦелиноград ауданы

7. Рахметова Гульбакит Алпысбаевна - Көркем НМ Егіндікөл ауданы

8. МусаиповаАлияКаиркеновна- ШГ №1 г.ЩучинскаБурабайского района

9. Искакова Гульден Тлеукабыловна- №2 Ново-Александровка ОМАтбасар ауданы

10. Айтжанова Бибигуль Бегалиева - Зеленобор МГ Бурабай ауданы

«Өрлеу» БАҰО АҚ филиалы Ақмола облысы бойынша



ПҚБАИ директорының м.а. Акишева А.К._______________
: 47D667AAB66AEB50
47D667AAB66AEB50 -> Тақырып: Отбасы – шағын мемлекет. Сабақтың мақсаты
47D667AAB66AEB50 -> Сабақ тақырыбы: Қазақстанның Ұлы Отан соғысына қатысуы
47D667AAB66AEB50 -> Сабақтың түрі: қайталау, қорытындылау. Сабақтың әдісі: жеке жұмыс, топтық жұмыс
47D667AAB66AEB50 -> Физика және астрономиядан тақырыптық және қорытынды бақылау тестік тапсырмалар жинағы
47D667AAB66AEB50 -> Альмурат Кабарұлы
47D667AAB66AEB50 -> Сабақ тақырыбы: Қазақстанның ХIV xv ғасырлардағы сәулет өнері
47D667AAB66AEB50 -> Қазақ тілінің білгірі сайыс Сынып: 2 «Б» Мұғалім: Мырзабекова Ұ. Т
47D667AAB66AEB50 -> Мектеп директоры Р. Крылатая




©tilimen.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет